Skip to content

Warsztaty

Skorzystaj z naszej oferty warsztatów

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w określonym wieku. Jeśli opiekun(ka) również chce czynnie uczestniczyć w warsztatach, musi kupić dla siebie bilet.

6 - 10 lat

Maj - czerwiec

Jasne jak słońce!

Znajduje się setki milionów kilometrów od Ziemi, ale życie bez niego nie byłoby możliwe. Daje nam światło oraz ciepło, umożliwia wzrost roślin. Ta życiodajna siła to Słońce!  

Na warsztatach dzieci poznają lepiej naszą najbliższą gwiazdę i dowiedzą się, jak bardzo wpływa na nasze życie. Wspólnie stworzymy zegary słoneczne i zobaczymy coś, co zazwyczaj jest niewidzialne dla ludzkich oczu.

3 - 10 lat

Maj - czerwiec

Żywiołowe Popołudnia z angielskim

Zapraszamy do wspólnej przygody, w której będziemy uczyć się języka angielskiego poprzez działania plastyczne, kreatywne eksperymentowanie i wspólne wykonywanie doświadczeń. Nie ma u nas tablic, ławek i zeszytów. Jest za to ruch, swobodna, naturalna komunikacja i eksploracja świata.

Podstawą naszych zajęć jest dialog, twórczość i eksperymentowanie. Wykonując prace plastyczne i doświadczenia pod naszym kierunkiem dzieci rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i motorykę małą. 

Skip to content